Порядок обміну (повернення) товару належної якості:


1. У відповідності до Додатку №3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» натільна білизна та панчішно-шкарпеткові вироби віднесені до Переліку товарів, належної якості, що не підлягають обміну (поверненню). 

 

Порядок обміну (повернення) товару неналежної якості:


1. Покупець має право відмовитися від отриманого товару неналежної якості протягом чотирнадцяти днів, рахуючи з дня отримання товару, за умови збереження упаковки, товарного вигляду, споживчих якостей та супровідних документів на товар. 

2. Продавець повертає сплачені кошти Покупцю на картку, у разі повного відмовлення від замовлення, або за бажанням, робить заміну товару на інший за вибором Покупця з оплатою замовлення до чи після його виконання. 

3. Оплата зворотного пересилання посилки та інші витрати на доставку повністю сплачує Продавець. Зворотню доставку товару можна здійснити Новою поштою, Justin, Укр пошта. В умовах карантину неможливо провести обмін (повернення) у фізичній точці магазину. 

 

Зв'язатися з нами:

067 200 66 11