Додаток № 1

До Договору Публічної оферти 

Політика конфіденційності

Загальні положення

Для підвищення якості обслуговування та безпеки зберігання персональних даних всіх користувачів, доносимо інформацію, які саме дані  збираються та зберігаються, і з якою метою ми їх використовуємо на сайті https://opt-shkarpetok.com (далі – Платформа). Адміністрація Платформи дуже уважно ставиться до конфіденційної інформації всіх користувачів, які відвідують Платформу. Саме тому на підставі вимог законодавства України та Конвенції про захист осіб у зв'язку з автоматизованою обробкою персональних даних, розроблено цю Політику конфіденційності (далі – Політика).

Сфера дії цієї Політики

Дія Політики поширюється на персональні дані та відомості, які збираються на Платформі. Персональні дані і відомості, це ті дані, які ідентифікують особисто Вас, як окремо, так і в комбінації з іншою інформацією, яка є доступною для нас. Персональні відомості включають в себе ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти, адреса доставки / номер відділення Нової Пошти/Укрпошти та іншу інформацію, яку Ви можете надавати, користуючись Платформою.

Ця Політика не поширюється на інші ресурси, посилання на які можуть бути вказані на Платформі. Ми не несемо відповідальність за політику конфіденційності або зміст сторонніх ресурсів.

Файли cookies та аналогічні технології

Ми застосовуємо файли сookie. Із кожним Вашим відвідуванням Платформи ми можемо збирати інформацію, що стосується ґаджетів та пристроїв, які Ви використовуєте, мереж до яких Ви приєднуєтесь, коли користуєтесь Платформою. Це також включає наступну інформацію: IP-адреса, браузер та його версія, види плагінів Вашого браузера, відомості про операційну систему, також інформація про Ваші відвідування, маршрут переміщення за URL-адресами, Послуги, які Ви переглядали або шукали, всі помилки завантаження, тривалість відвідування сторінок Платформи, тощо. Також, Платформою збирається інформація шляхом використання різних технологій, аналогічні до cookie (в т. ч. різного роду аналітичні ресурси). 

 

Інформація, яка збирається за допомогою Платформи

Персональна ідентифікаційна інформація - інформація, яка дозволяє нам ідентифікувати Вас. Персональні відомості витребуються при замовленні Послуг, які є доступними на Платформі.

Для прикладу, ці відомості включають в себе: ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти, адреса доставки / номер відділення Нової Пошти/Укрпошти та іншу інформацію, яку потрібно вказати на Платформі. Ця інформація може зберігатися в наших контактних або адміністративних базах даних у зв’язку з співробітництвом із Вами. Це дозволяє нам більш ефективно управляти нашими відносинами, удосконалювати Платформи і Послуги, які пропонуються Відвідувачам Платформи.

Неперсоніфікована ідентифікаційна інформація – інформація, яка несе виключно статистичний характер, тобто яка сама по собі не ідентифікує конкретних осіб, і яка залежить від тривалості та кількості відвідувань Платформи. Для прикладу, ця інформація включає в себе домен, з якого здійснюється доступ до інтернету, дату і час відвідування  Сайту, а також реферальні посилання, з якого Ви перейшли безпосередньо на Платформу. Ця інформація використовується виключно для підвищення корисності, ефективності та привабливості Платформи для всіх користувачів.

Використання Вашої персональної інформації

Ми використовуємо отриману Платформою персональну інформацію у наступних цілях: 

1. надання інформації та послуг, згідно із Вашим запитом та Ваших потреб;

2. забезпечення безпеки та запобіганню будь-яких протизаконних дій та запобіганню шахрайству;

3. з метою підняття ефективності та якості обслуговування Відвідувачів Платформи;

4. більше ефективної персоналізації використання Платформи;

5. надання Вам спеціальних пропозицій, які можуть бути Вам цікаві (виключно за Вашою згодою);

6. надання Вам інформації щодо користування Платформою;

7. вдосконалення роботи, функціоналу, дизайну та інших зручностей на Платформі;

8. вдосконалення якості Послуг, які надаються Виконавцем.

 

Зміна умов Політики конфіденційності

Відвідувач Платформи, користуючись Платформою, приймає всі умови цієї Політики конфіденційності і розуміє, що у нашу Політику можуть вноситись зміни в односторонньому порядку. Зміни, що вносяться до даної Політики, в обов’язковому порядку публікуються Виконавцем на Платформі.